€ 14,50/h brutto

Monachium, praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu biur dla sprzątaczek 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2019 04:15

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Monachium na stanowisku sprzątaczki z podstawową znajomością języka. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur lub innych obiektów komercyjnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie kompleksowe powierzchni biurowych
  • zadania wykonywane są z najwyższą starannością
  • dbanie o estetykę wnętrza
  • zadania są typowe na tym stanowisku np. wycieranie biurek, sprzątanie kuchni, toalet, sal konferencyjnych, gabinetów, recepcji, mycie podłóg, odkurzanie, zbieranie brudnych naczyń itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.b
  • mile widziane osoby z własnym autem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • optymizm, sumienność, solidność
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym, młodym zespole
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora przy wszystkich kwestiach – przy zaaklimatyzowaniu się, dopełnianiu formalności, przygotowywaniu dokumentów do urzędów niemieckich itp.
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę w wymiarze 40 godzin na tydzień
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia – pomoc darmowa, zakwaterowanie płatne

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur – od września 2019, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 7565d6d46f20e973