€ 9/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomosci języka na produkcji AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: stała
  • Opublikowany: lipiec 5, 2014 01:24

Fabryka sprzętu AGD z Berlina zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca oczekuje doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik produkcji (montaż)
Zarobki: 9 euro brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 6
Miejsce pracy: Berlin

Zadania:
Praca przy taśmie montażowej w fabryce produkującej duże AGD (pralki, kuchenki, lodówki). Zadaniem pracownika będzie montaż poszczególnych komponentów produktu zgodnie z wytycznymi ze strony pracodawcy.

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na montażu przy produkcji
– umiejętność obsługi wkrętaków elektrycznych
– umiejętność pracy pod presją czasu
– zdolność do pracy w grupie
– gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz

Oferujemy:
– stałe i legalne zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej formie
– atrakcyjne warunki finansowe + premie i dodatki świąteczne
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt 220 euro miesięcznie od osoby)
– pomoc związaną z dopełnieniem wszelkich formalności

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: kierowca kat.B Berlin

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2953b751aabaef8

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech bez znajomosci języka na produkcji AGD Berlin”

  1. jestem zainteresowana praco w Niemczech z partnerem po 50lat tef 518130023