€ od 14,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 3, 2021 02:30

Od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Monachium przy sprzątaniu biur. Oferta aktualnej pracy w Niemczech 2021 dla sprzątaczek i sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biurowa

Miasto: Monachium, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od II połowy sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie wykonywanie pracy fizycznej, polegającej na sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zapewnione są stałe godziny pracy
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymywanie czystości na bieżąco – mycie łazienek, uzupełnianie środków higienicznych, mycie podłóg, odkażanie i dezynfekowanie pomieszczeń, odkurzanie, mopowanie, wynoszenie odpadów itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka motywacja, zaangażowanie, sumienność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • własny samochód na wyjazd
  • zwinność, szybkość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dla chętnych możliwość pobierania zaliczek
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pierwszą umowę na czas określony z opcją przedłużenia
  • pełny etat – 40 godzin pracy w tygodniu
  • pomoc w szukaniu i rezerwacji kwatery
  • środki bezpieczeństwa – maseczki, fartuszek oraz rękawiczki jednorazowe

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur 2021, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 88561083a060fb62