€ do uzgodnienia

Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz myjnia samochodowa Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 12, 2015 9:13 pm

Myjnia samochodowa z Leverkusen szuka pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy myciu i sprzątaniu samochodów. Oferta od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Leverkusen

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 5

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac fizycznych związanych z myciem i sprzątaniem aut należących do klientów.
  • Pracownicy wykorzystują do pracy myjki ciśnieniowe, gąbki, ścierki, oraz liczne detergenty.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjność przynajmniej na 3 miesiące
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy przy kosmetyce samochodowej
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • płatne zamieszkanie niedaleko myjni
  • dużo godzin pracy – minimum 40 godzin w tygodniu
  • legalne zatrudnienie, możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych oraz opieki zdrowotnej
  • umowa na czas określony
  • praca na stałe dla 3ch Polaków
  • opieka polskojęzycznego managera

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca na myjni samochodowej” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 583555211922c819

5 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech bez języka od zaraz myjnia samochodowa Leverkusen”

  1. Patryk Zawistowski na Maj 13, 2015 @ 9:45 am

    Jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt 791 017 666 Patryk .

  2. Witam ja jestem zainteresowany praca na myjni rok miałem doświadczenia na myjni ręcznej plus kompleks całego auta i 6 miesięcy bylem kierowniki na myjni 726 653 222

  3. Witam jestem zainteresowany pracą pracowałem 6 lat na myjni ręcznej samochodowej mam spore doswiadczenie proszę o kontakt 505 656 843

  4. michaljasak na Maj 18, 2015 @ 11:17 am

    Witam jestem zainteresowany pracą poiadam spore doświadczenie przez kilka lat pracowałem na myjni samochodowej proszę o kontakt 505 656 843

  5. Witam! Jestem zainteresowany tą pracą, 27 lat dyspozycyjny, dokładnie wykonuję powierzone mi zadania. Proszę o kontakt 663 690 405 Kamil.