€ 1600 netto +zakwaterowanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2019 04:15

Oferujemy tymczasową pracę w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Lipsku przy pakowaniu leków oraz suplementów diety w firmie dystrybucyjnej.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie pakowanie leków przy linii produkcyjnej
  • zadania polegają na składaniu pudełek, wkładaniu do środka ulotki wraz z produktem i zamykanie oraz odkładanie
  • do zadań może należeć również kontrola jakości i etykietowanie opakowań

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym, położonym w odległości ok. 1,5 km od fabryki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • umowę na okres 6 miesięcy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2019, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1165d7fe124cb155

Linki sponsorowane