€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na produkcji dla par 2015 bez języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 15, 2014 22:34

Oferujemy pracę w Niemczech na produkcji napojów gazowanych. Zatrudnienie od zaraz styczeń 2015 w Düsseldorf dla par bez znajomości języka niemieckiego przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji napojów gazowanych

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od stycznia 2015

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wspieranie prac produkcyjnych.
  • Do zadań należeć będzie obsługa maszyn po przeszkoleniu, kontrola jakości, pakowanie.
  • Głównym obowiązkiem będzie praca przy taśmie i pakowanie butelek do skrzynek.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • zdolność utrzymywania tempa pracy linii produkcyjnej
  • zręczność, dynamiczność
  • brak problemów zdrowotnych
  • zmotywowanie
  • preferowane zgłoszenia od par

Oferujemy:

  • przeszkolenie z obsługi maszyn oraz zasad BHP
  • prace dla par
  • pomoc w znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie legalne
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • dobre warunki pracy i płacy
  • stałe zarobki
  • możliwość pobrania zaliczki po pierwszym tygodniu
  • liczne nadgodziny dla chętnych

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Praca od stycznia 2015 na produkcji napojów gazowanych” należy przesłać na podany poniżej adres

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 149548f447a4094c

7 komentarzy na “Oferta pracy w Niemczech na produkcji dla par 2015 bez języka od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam, Razem z moim partnerem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy
    Pozdrawiam M. Krzymińska i M. Maciejewski

  2. Lidia ,Dominik na grudzień 18, 2014 @ 18:43

    Witam’jestesmy zainteresowani podjeciem pracy w Panstwa Firmie.Pracowalismy razem w Niemczech na lini produkcyjnej przez pół roku.

  3. Renata i Paweł na grudzień 18, 2014 @ 18:54

    Witam, Razem z moim partnerem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy
    Pozdrawiam R. Zalewska i P Foksowicz

  4. Beata i Tomek na grudzień 20, 2014 @ 12:30

    Witam jesteśmy małżeństwem. Jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Żona posługuje się komunikatywnym językiem niemieckim,żona także pracowała w Niemczech. Pozdrawiamy B.Siwek i T.Siwek

  5. Kasia i Łukasz na grudzień 20, 2014 @ 20:32

    Witam, jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, na w/w adres @ wysłaliśmy niezbędne dokumenty.

    Pozdrawiamy
    Katarzyna W
    Łukasz L

  6. produkcja napojów gazowanych na styczeń 7, 2015 @ 11:08

    Witam,
    Jestem zainteresowana pracą przy produkcji napojów gazowanych. Mieszkam w Dusseldorfie i wraz z koleżanką szukamy pracy. Obecnie pracujemy w firmie Inex Control ( sprawdzanie jakości). Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym.
    Proszę na maila o konkretne informacje dotyczące pracy.
    Z poważaniem
    Sara Bajkowska