€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech Bremen pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 30, 2015 23:56

Producent markowych kosmetyków z Bremen poszukuje pracowników do pakowania wyrobów w zestawy prezentowe. Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Czas trwania umowy: 6 miesięcy

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • Pracownik kompletuje kosmetyki i wkłada w plastikowe wytłoczki, które następnie umieszcza się w kartonowych opakowaniach. Tak przygotowane opakowania odkłada się na taśmę do ofoliowania.
  • Zadania muszą być wykonywane w szybkim tempie.

Oczekiwania:

  • energiczność, dynamiczność
  • zręczność
  • punktualność
  • elastyczność godzinowa
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • posiadanie aktualnego zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu kwatery
  • nieskomplikowaną pracę
  • praca na 6 miesięcy
  • zatrudnienie odbywa się na niemieckich warunkach
  • pracownik jest ubezpieczony, ma odprowadzane składki i może korzystać z niemieckich świadczeń socjalnych
  • szkolenia pracownicze

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowacz kosmetyków, Bremen” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 46155e31a40553dc

5 komentarzy na “Od zaraz bez znajomości języka praca w Niemczech Bremen pakowanie kosmetyków”

  1. jestem bardzo chetna do podjecia pracy od zaraz pracoalam juz na magazynach w bremen mieszkam niedaleko bremen ,mail.krol45m@wp.pl tel.+4915236737645

  2. jestem bardzo chetna do podjecia pracy od zaraz pracoalam juz na magazynach w bremen mieszkam niedaleko bremen ,mail.krol45m@wp.pl tel.+49151 75799390 jestem dyspozycyjna ,odpowiedzialna maria

  3. Jestem zainteresowany ta ofertą. jestem gotów do szybkiego wyjazdu wraz z dziewczyna posiadam doświadczenie w podobnej pracy oraz własny samochód na dojazdy. Kontakt 728374170

  4. pilnie szukam pracy! na wrzesień 6, 2015 @ 12:30

    witam. mam 23 lata i bardzo posukuje pracy.Praca przy pakowaniu jak najbardziej mi odpowiada, mam doswiadczenie w tej branzy, potrafie pracowac zespolowo.Jestem energiczna i odpowiedzislna osoba.Od zaraz moge wyjechac i rozpoczac prace. czekam na odpowiedz. sylwia

  5. pakowacz perfum na wrzesień 7, 2015 @ 13:18

    Jestem bardzo zainteresowana tą pracą.Pracowałam na lince produkcyjnej.tel48784427878