€ 1800 netto+zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu leków w Lipsku 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 29, 2022 02:23

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Lipsku przy pakowaniu leków i suplementów diety. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: 1800 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 16

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca manualna, polegająca na samodzielnym pakowaniu i przepakowywaniu produktów
  • do zadań należeć będzie przyklejanie etykiet, zmiana ulotek, składanie pudełek itp.

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przykładanie się do zadań
  • mile widziana znajomość języka czy doświadczenie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie monitorowanym
  • pełna punktualność, sumienność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na umowie podpisanej bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • przeszkolenie i wdrożenie w języku polskim
  • zatrudnienie od zaraz
  • pełny wymiar godzinowy
  • bezpieczne środowisko pracy
  • premie pracownicze uznaniowe, na wakacje, święta i frekwencyjne
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • bezpłatne zamieszkanie w kwaterach pracowniczych

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Pakowanie leków, Niemcy praca 2022, Lipsk”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 1666241be99e2bac