€ od 14,50/h brutto

Sprzątanie biur oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Monachium 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 5, 2022 01:32

Przy sprzątaniu biur również bez znajomości języka możliwa od zaraz legalna praca w Niemczech. Zatrudnienie 2022 w Monachium jako sprzątaczka – sprzątacz. Pracodawca zapewnia pomoc w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka biur

Miasto: Monachium, Niemcy

Wynagrodzenie: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki powierzchni biurowych
  • obowiązkiem będzie mycie podłóg, odkurzanie, wietrzenie, sprzątanie toalet, uzupełnianie środków higienicznych, odkażanie powierzchni, wycieranie biurek itp.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • własny samochód na wyjazd

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pełny etat – 40 godzin pracy tygodniowo
  • dobre warunki i terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu pomoc w zapewnieniu zamieszkania
  • niezbędne środki ochronne

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur 2022, Monachium” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia

ID ogłoszenia: 41262c35bb56ebee