€ 2100-2700/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji przy montaż AGD od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 11, 2018 3:40 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Düsseldorf na produkcji sprzętu AGD przy montażu lodówek, pralek. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji sprzętu AGD

Wakaty: 10

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 2100 do 2700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się montażem sprzętu dużego AGD – pralek, lodówek, zmywarek itp.
  • obowiązkiem będzie składanie części za pomocą narzędzi i elektronarzędzi na jednym z etapów produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o wysoką jakość

Wymagania:

  • pełna samodzielność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja czasu pracy
  • sprawność manualna

Zapewniamy:

  • prace w Niemczech od zaraz
  • na miejscu zorganizowane jest odpłatnie zakwaterowanie w hotelu robotniczym w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na okres 6 miesięcy
  • umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą bez żadnych pośredników
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • dodatkowe premie za wydajną pracę

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca na produkcji przy montażu pralek, lodówek – AGD, Düsseldorf” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5565b96b23da9091

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji przy montaż AGD od zaraz Düsseldorf”

  1. Czy ta oferta jest jeszcze aktualna ? Proszę o tel. 724-537-822 Pozdrawiam 😉