€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech na magazynie-zbieranie zamówień bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 17, 2014 12:27 am

Właściciel magazynu ze sprzętem IT z Dortmundu zatrudni Polaków bez znajomości języka niemieckiego do zbierania zamówień i pakowania. Niemcy praca skierowana jest dla osób z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Dortmund

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca odbywać się będzie na magazynie w firmie zajmującej się dystrybucją sprzętów IT.
  • Do zadań pracownika należeć będzie zbieranie zamówień, pakowanie, etykietowanie.

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w podobnej pracy (najlepiej również w Niemczech)
  • Sprawność i kondycja fizyczna
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • zręczność, nieomylność, zorientowanie
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka niemieckiego, jednak osoba którą zatrudni musi wykazywać chęć do nauki prostych komend
  • szybkość
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • pomoc w zorganizowaniu lokum
  • zapewnione ubezpieczenie i składki
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji
  • możliwość podjęcia przyspieszonego kursu nauki języka niemieckiego
  • liczne nadgodziny
  • praca odbywa się w stałych godzinach popołudniowych – po przepracowaniu 3 miesięcy możliwość przejścia w system zmianowy ranno-wieczorowy

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: Zbieranie zamówień na magazynie Dortmund

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 79553efe3ea35e30