€ 13,25-16,50/h +mieszkanie

Sprzątanie mieszkań praca w Niemczech od zaraz z podstawowym językiem w Dortmundzie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 30, 2021 02:23

Firma z Dortmundu poszukuje sprzątaczek z podstawową znajomością języka od zaraz do pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów w obrębie miasta. Zakwaterowanie darmowe zapewnione będzie dla pracowników.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: od 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w pojedynkę przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów
  • do zadań należy wykonywanie stałych, regularnych zleceń
  • dziennie nawet dwie lokalizacje do posprzątania – niezbędna konieczność szybkiego przemieszczenia się pomiędzy lokalizacjami
  • możliwe jednorazowe zlecenia przy sprzątaniu po imprezach, przed imprezami, przed świętami, mycie okien itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • chęć zarobienia
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B i własne auto na wyjazd
  • wysoka kultura osobista
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu – żeby nie dopłacać, pracownik musi przepracować minimum 150 godzin w miesiącu i spełniać wymogi regulaminu wynajmu
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość pobierania zaliczek
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 93061a55a13466eb