€ 12-14 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 17, 2016 05:42

Możliwość zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla osób z podstawowym językiem przy sprzątaniu biur. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków na czas określony – do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę o pracę w przypadku zatrudnienia na podstawie umowy lub 14 euro na godzinę dla osób które są na samozatrudnieniu
Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca rozpoczyna się od godziny 17 i zmiana trwa do 1:00
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się sprzątaniem powierzchni biurowych – mycie podłóg, wynoszenie odpadów, wycieranie kurzy, przygotowywanie sal konferencyjnych, sprzątanie toalet, itp.
  • możliwość łapania większej ilości dodatkowych zleceń, również w dzień przy sprzątaniu domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • chęć podjęcia pracy na zmianę wieczorną
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu biur
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • szybkie tempo pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • brak nałogu tytoniowego czy alkoholowego

Zapewniamy:

  • pracę na zmianie wieczornej
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe
  • pracę na czas określony – do końca bieżącego roku

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Sprzątanie biur, Frankfurt nad Menem” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8558043da2010d4

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem”

  1. edytka963 na luty 27, 2017 @ 13:19

    prosze o kontakt +4915210833281