€ 13,25-16,50/h +mieszkanie

Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Luty 11, 2020 3:20 am

Aktualna oferta pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem przy sprzątaniu domów i mieszkań. Od zaraz zatrudnienie w Berlinie z podstawową znajomością języka niemieckiego minimum.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna na stanowisku sprzątacz – sprzątaczka przy całościowym sprzątaniu domów i mieszkań
  • pracodawca/klient zapewnia wszelkie niezbędne środki oraz środki ochronne
  • do sprzątania są typowe powierzchnie mieszkalne – salony, łazienki, kuchnie, sypianie itp.
  • dodatkowo płatne są zlecenia przy myciu okien, prasowaniu, sprzątaniu garaży, strychów, po remontach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • punktualność, schludność, energiczność
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem i prawem jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc przy formalnościach w celu podjęcia legalnego zatrudnienia w Niemczech
  • pracodawca zapewnia udział w tanim kursie języka niemieckiego
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8445e41ca13399a8