€ 1850-2350 euro/mc brutto

Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 28, 2018 04:25

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu rowerów. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia dla par w fabryce z Duisburga.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Duisburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 1850 do 2350 miesięcznie brutto euro w zależności od stopnia znajomości języka i doświadczenia

Zakres zadań:

  • praca przy montażu rowerów w fabryce produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, składanie i pakowanie
  • pracownik wykonuje powierzone zadania za pomocą elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • staranność, szybkość, energiczność
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę od września 2018
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas próbny z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i ponoszenia kwalifikacji
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie – do dyspozycji są w pełni wyposażone mieszkania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg 09/2018” należy przesłać na podany poniżej adres:

pl.beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4445b8469ee2fd30

2 komentarze na “Dla par Niemcy praca od zaraz na produkcji rowerów bez znajomości języka Duisburg”

  1. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jeśli oferta jest aktualna proszę o kontakt z nr. tel. +48502628498 lub maila piotr.lew1@wp.pl

  2. Tomasz Sarna na wrzesień 7, 2018 @ 10:21

    Dzień dobry jestem zainteresowany współpracą z państwa firmą proszę o kontakt +48 576160259 lub +48 510965922