€ 11 euro brutto/h

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin 2017 od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 20, 2017 07:30

Oferta pracy w Niemczech skierowana do par bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz dla Polaków przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie w Hamburgu 2017 do końca czerwca.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Termin: od zaraz
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Umowa: na czas określony do końca czerwca 2017

Zakres zadań:

  • układanie wędliny krojonej na tackach plastikowych zgodnie z deklarowaną wagą
  • pracownik obsługuje maszyny produkcyjne – wagę, taśmę oraz sprzęt do pakowania
  • przeprowadzanie szczegółowej kontroli jakości
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnych zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • umiejętność wydajnej pracy zespołowej
  • dokładność, spostrzegawczość
  • zdolność do pracy zgodnie z zasadami BHP oraz wewnętrznym regulaminem
  • możliwość wykonania badań w niemieckim sanepidzie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Oferujemy:

  • opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • możliwość korzystania z zaplecza socjalnego
  • początkowo umowa na okres próbny do czerwca 2017
  • osoby najlepsze będą mogły liczyć na przedłużenie zatrudnienia
  • zamieszkanie zw cenie 200 euro od osoby i 300 euro od pary

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie wędlin od zaraz – praca Niemcy dla par, Hamburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 38458aa6923a9645

1 odpowiedź na “Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie wędlin 2017 od zaraz Hamburg”

  1. Ewahamburg na luty 20, 2017 @ 15:55

    Witam dwie dziewczyny z Hamburga chętnie podejmą prace.