€ do uzgodnienia

Pakowanie mrożonek od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 19, 2015 4:27 pm

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru na produkcji przy pakowaniu mrożonek w chłodni.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Hanower

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • stanowisko dotyczy pracy w chłodni (temperatura ok 2 stopnie Celsjusza) przy pakowaniu mrożonek
  • osoba zatrudniona będzie obsługiwała maszyny produkcyjne
  • pakowanie gotowych wyrobów oraz kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność, punktualność
  • dobre zdrowie
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • zorganizowanie odpłatnie zakwaterowania na miejscu, koszty w wysokości 310 euro miesięcznie będą odciągane z wynagrodzenia
  • zapewniona odzież robocza niezbędna do pracy w niskich temperaturach
  • odpowiednie szkolenia
  • uczciwe zarobki
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych za pomocą poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: ganztagsberuf@eclipso.de

w nagłówku koniecznie prosimy wpisać numer referencyjny – pakowanie01/11/15

ID ogłoszenia: 8435624dec6313d5