€ od 11,00/h

Pakowanie czekoladek Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w Ulm 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 30, 2022 1:08 am

Firma z Ulm poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej. Pracodawca pomaga w kwestii zakwaterowania.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wynagrodzenie: stawka podstawowa od 11 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Ulm, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji przy pakowaniu wyrobów czekoladowych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za konfekcjonowanie produktów, pakowanie, etykietowanie oraz wykonywanie prac magazynowych i porządkowych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, staranność, sumienność
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własne auto preferowane
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do wydajnej pracy w grupie

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na rok
  • dobre zarobki oraz liczne premie i bonusy do stawki podstawowej
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pomoc opiekuna polskiego pochodzenia
  • wparcie w zorganizowaniu zamieszkania w Niemczech
  • dodatek dla kierowcy za każdy przejechany kilometr, za pracę w godzinach nocnych i w nadgodzinach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: https://bit.ly/czekolada-ulm

źródło: https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/NOWA-OFERTA–produkcja-wyrobow-czekoladowych–/76133/

ID ogłoszenia: 2816332293643d3c