€ 9,19/h netto

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze warzyw bez języka 2019 Cappeln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cappeln
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 31, 2019 04:39

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w gospodarstwie rolnym z Cappeln bez znajomości języka. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw 2019. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów warzyw

Miejsce zatrudnienia: Cappeln, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 9,19 euro netto na godzinę – na akord grupowy

Opis stanowiska pracy:

  • praca sezonowa na polu przy zbiorach warzyw

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność na okres około 2 miesięcy
  • zaangażowanie, pracowitość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • na miejscu zapewnione odpłatnie zakwaterowanie w dobrych warunkach – nowe w pełni wyposażone budynki z dostępem do kuchni, wifi
  • zatrudnienie sezonowe na minimum 2 miesiące z opcją przedłużenia
  • dobre zaplecze socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • pl@maehlmann-gemuesebau.de

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: 0049 4478948041

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-zaraz-przy-zbiorach-warzyw-bez-jezyka-cappeln-2019/

ID ogłoszenia: 3105cf04a1ec979f