€ od 2250/mc

Od zaraz praca Niemcy 2022 bez znajomości języka na magazynie z napojami hurtownia Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 13, 2022 00:54

Zatrudnienie 2022 na magazynie hurtowni z napojami w Essen dla komisjonerów bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień i pakowaniu wysyłek na paletach.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miasto: Essen, Niemcy

Zarobki: od 2250 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień głównie hurtowych na paletach
  • rozładunek dostaw
  • dbanie o porządek na magazynie
  • obsługiwanie sprzętów
  • rozliczanie zwrotów
  • cykliczne inwentaryzacje
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • przykładanie się do obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu odpłatnie, w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • opcja zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek do niemieckiego urzędu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech na magazynie z napojami, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Magazyn z napojami, Essen/005/2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-na-magazynie-hurtowni-napojow-praca-niemcy-od-zaraz-essen-2022/

ID ogłoszenia: 167627d3e97e8c26