€ 1900-2400

Praca Niemcy w budownictwie bez języka remonty-wykończenia od zaraz Saarbrücken

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Saarbrücken
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2019 03:45

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Saarbrücken dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego. Doświadczenie wymagane jest ze względu na charakter pracy.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Saarbrücken, Niemcy

Pensja: 1900 do 2400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy wykonywaniu remontów i wykończeń wnętrz
  • osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za malowanie ścian, tapetowanie, kładzenie tynków
  • montaż paneli, układanie płytek, fugowanie

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • praktyczna znajomość zawodu
  • sumienność, zaangażowanie
  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana aczkolwiek niekonieczna

Zapewniamy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania zapewnionego przez pracodawcę
  • umowę na okres 2 lat
  • solidne warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

004917676134001

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-od-zaraz-remonty-saarbrucken-2019/

ID ogłoszenia: 2455c86c01742634

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca Niemcy w budownictwie bez języka remonty-wykończenia od zaraz Saarbrücken”

  1. Jestem zainteresowany pracą