€ 15/h netto

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach-remontach Brunszwik

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Brunszwik
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 11, 2022 3:32 am
  • Wygasa: 10 dni, 7 godzin

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla 4 budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w Brunszwiku na budowie przy remontach i wykończeniach. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Miasto: Brunszwik, Niemcy

Stanowisko: Pracownik budowlany

Wynagrodzenie: 15 euro netto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca dla budowlańców z doświadczeniem przy remontach i wykończeniach na budowie
  • różne prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak nałogu alkoholowego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • własna działalność gospodarcza – może być polska/niemiecka
  • dyspozycyjność od zaraz

  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwość negocjacji pensji
  • duża liczba zleceń i godzin pracy
  • zamieszkanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę
  • pracę na podstawie samozatrudnienia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie, pod numerem:

  • +49 151 20993379

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-przy-wykonczeniach-bez-jezyka-2022-brunszwik/

ID ogłoszenia: 4361dbfe31c8bb0