€ 2085/mc brutto

Dla par od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 6, 2020 05:57

Zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Düsseldorf przy pakowaniu ciastek. Oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka dla par pakowaczy także bez doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Zarobki: 2085 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Obowiązki:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie ciastek do opakowań plastikowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny równocześnie za ciągłość produkcji, obsługę urządzeń i kontrolowanie jakości

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • punktualność

Zapewniamy:

  • umowę o pracę niemiecką
  • pełny etat
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia na stałe dla pracowników najlepszych
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 400 euro miesięcznie/para + media (ok. 100 euro miesięcznie)
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie przy sprawach organizacyjnych, kadrowych i administracyjnych
  • rzetelne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Zgłoszenie z załączeniem CV należy przesłać na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w tytule: Nr ref. pak/a5/11/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-ciastek-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6305fa448e107998