€ Od 16,00 €/h brutto

Bagażowy na lotnisku dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 8, 2023 02:34

Od zaraz lotnisko we Frankfurcie nad Menem poszukuje chętnych do pracy w Niemczech na stanowisku bagażowego. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie dostępne dla chętnych za opłatą.

Stanowisko: bagażowy/a

Miejsce: Frankfurt nad Menem

Start: od zaraz – grudzień/styczeń 2024

Zarobki: od 16 €/h brutto

Liczba miejsc: 5

Zakres obowiązków:

Szukamy pracowników do zadań o charakterze fizycznym, polegających na rozładunku, załadunku i przewożeniu bagażu pasażerów między samolotem a lotniskiem. Pracownicy będą również odpowiedzialni za przenoszenie bagażu ręcznie wewnątrz luku bagażowego samolotu.

Wymagania dla potencjalnych kandydatów obejmują:

  • Konieczność posiadania niekaralności oraz uzyskanie certyfikatu bezpieczeństwa (pomagamy w procesie jego zdobycia).
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, choć gotowość do nauki języka również jest akceptowana – koszty kursu językowego są pokrywane przez pracodawcę.
  • Kandydaci muszą być gotowi pracować w systemie zmianowym, w tym w godzinach nocnych.
  • Dobra kondycja fizyczna jest wymagana, ponieważ praca może wymagać znacznego wysiłku fizycznego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe dla pracowników zatrudnionych na tym stanowisku.
  • Pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pracą.
  • Bezpłatne kursy języka niemieckiego dla zainteresowanych.
  • Po 6 miesiącach od rozpoczęcia pracy, pracownik otrzyma umowę bezpośrednio podpisaną z pracodawcą.
  • W pierwszych 6 miesiącach zatrudnienia, pracownik będzie miał dostęp do komfortowego zakwaterowania w jednoosobowych pokojach z dostępem do Internetu i własną łazienką, przy koszcie wynoszącym około 300 euro miesięcznie (opłata potrącana z wynagrodzenia).

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 15.12.2023.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Bagażowy lotnisko Frankfurt + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-dla-bagazowego-lotnisko-we-frankfurcie-nad-menem/

ID ogłoszenia: 369656e530b09ce7