€ do ustalenia

Bawaria Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2019 05:18

Od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w firmie z Bawarii dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Lokalizacja: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca jako pakowacz kosmetyków
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie manualne pakowanie artykułów, kompletowanie zamówień na magazynie
  • do zadań należeć będzie również lokowanie produktów na magazynie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • pełna samodzielność
  • pracowitość, zaangażowanie, staranność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w pokojach 2 osobowych
  • możliwość pobierania zaliczek już od pierwszego tygodnia
  • rozwój zawodowy
  • pomoc w organizacji formalności, przejazdu do Niemiec itp.
  • dodatki za pracę zmianową – 25% plus przy pracy na noce oraz +50% za pracę w niedziele

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • +48 774 462 404

źródło: https://gratka.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/ob/12099129

ID ogłoszenia: 6525cf99b0301d35