€ 14,50/h brutto +dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka sprzątanie-dezynfekcja wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 12, 2021 03:47

Propozycja zatrudnienia w Berlinie przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy plus dieta w wysokości 16 euro netto za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie wagonów metra
  • praca na zmianie nocnej
  • obowiązkiem będzie mycie powierzchni, wymiatanie, odkażanie poręczy, pranie tapicerki czy zgłaszanie usterek

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • pełna samodzielność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres próbny z opcją przedłużenia
  • legalne warunki zatrudnienia z ubezpieczeniem, opłacaniem podatków
  • prawo do płatnego urlopu
  • świadczenia socjalne
  • bezpłatne zamieszkanie
  • uniform służbowy
  • opiekę koordynatora Polaka

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie metra, Berlin 03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-wagonow-metra-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 558604a1aab93129