€ 2300-2700 mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka pomocnik śmieciarza Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 10, 2019 03:48

Propozycja zatrudnienia od zaraz na stanowisku pomocnika śmieciarza w Dreźnie. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem płatnym zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Rozpoczęcie pracy: start od maja 2019

Pensja: 2300 do 2700 euro brutto miesięcznie

Miasto: Drezno, Niemcy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy odbieraniu odpadów
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się podstawianiem kubłów pod śmieciarkę do załadunku
  • obowiązkiem będzie również wrzucanie worków na pakę

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • sumienność, odpowiedzialność, uczciwość

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania
  • wsparcie przy tłumaczeniach dokumentów
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertę, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych – aktualnego CV oraz LM na adres:

  • zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocnik-smieciarza Drezno 2019″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pomocnik-smieciarza-bez-jezyka-drezno-2019/

ID ogłoszenia: 7975cd4729146540

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz bez języka pomocnik śmieciarza Drezno”

  1. Jestem zainteresowany. Tomasz tel. 48666630093