€ 9,50 brutto/h + prowizje

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz jako kierowca kat.B – dostawca jedzenia Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 27, 2017 03:20

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech przy rozwożeniu jedzenia dla kierowcy kat.B – dostawcy w firmie gastronomicznej z Augsburga. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Dostawca jedzenia – kierowca kat.B

Termin: od zaraz

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatkowo 2 euro prowizji od każdej zrealizowanej dostawy

Miasto: Augsburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się dostarczaniem jedzenia zamawianego telefonicznie
  • konieczny jest stały kontakt z restauracją
  • dbanie o dobre relacje z klientami

Wymagania:

  • terminowość
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • świetna orientacja w terenie
  • odwaga
  • samodzielność
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • chęć nauki języka niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • pracownik przed podjęciem zatrudnienia dostanie materiały do nauki podstawowych zwrotów w języku niemieckim
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu 220 euro miesięcznie w samodzielnym pokoju
  • firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów opartych na bazie Skody citigo
  • pakiet motywacyjny – między innymi tani kurs językowy oraz zniżki
  • pomoc w relokacji

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca jedzenia, Augsburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 22359f26aeb04ac1