€ 1300 netto + wyżywienie, mieszaknie

Pomoc kuchenna od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka w Kolonii 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 3, 2017 06:17

Z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem od zaraz praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie 2017 w Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1300 euro netto miesięcznie

Liczba miejsc: 2

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • zatrudnienie na kuchni hotelowej jako pomoc kuchenna przy pracach porządkowych, przygotowywaniu posiłków oraz wsparciu wszelkich innych prac

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w zespole
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • szybkość, zwinnność
  • pracowitość
  • możliwość pracy w święta czy weekendy
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • opieka koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • przeszkolenie pracownicze
  • legalną niemiecką umowę z opcją pobierania świadczeń socjalnych
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy
  • darmowe wyżywienie plus woda

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna 10/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 77459d31ce366fc1