€ 12/h +dieta +zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech na budowie przy regipsach od zaraz Jena 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Jena
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 15, 2019 05:04

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców przy regipsach. Zatrudnienie 2019 w Jenie na budowie przy montażu sufitów podwieszanych, ścianek działowych z karton-gipsu.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Jena, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy, do tego dieta w wysokości 30 euro za każdy dzień roboczy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy przy zabudowie suchej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie samodzielny montaż profili aluminiowych, sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych
  • do zadań należeć będzie szpachlowanie, szlifowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • na miejscu zorganizowane i opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie zorganizowane gratis
  • pracodawca opłaca składni oraz podatki
  • raz na tydzień wypłacanie zaliczek
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • prawo do urlopu
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • wsparcie rezydenta
  • opcja regularnych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 539 601 600

Zgłaszać się można również poprzez formularz, dostępny poprzez źródło.

źródło: https://gratka.pl/praca/regipsiarz-niemcy/ob/14369263

ID ogłoszenia: 3635dcdab09e7919