€ do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka przy remontach na budowie Bad Arolsen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Arolsen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 15, 2019 05:28

Oferujemy zatrudnienie w Bad Arolsen przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla pomocników bez znajomości języka niemieckiego 2019.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy wykończeniach

Miejsce zatrudnienia: Bad Arolsen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac budowlanych
  • proste zadania, przenoszenie sprzętów, materiałów, rozrabianie zapraw, malowanie
  • niekiedy proste prace w gastronomii

Oczekiwania:

  • elastyczność
  • pracowitość
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • sumienne wypełnianie obowiązków

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu
  • zatrudnienie dla osób bez języka i bez konieczności posiadania doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt SMSowy na numer:

  • +4915237844897

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-remontach-bez-jezyka-bad-arolsen/

ID ogłoszenia: 185c65cfc0d8616