€ 1950-2650/mc

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 18, 2019 03:39

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 1950 do 2650 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia, kwalifikacji oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę, mycie i konserwacje maszyn produkcyjnych
  • do zadań należeć będzie również przeprowadzanie kontroli jakości oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność, zorganizowanie, pracowitość
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce
  • pracę na okres 6 miesięcy
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • legalną, niemiecką umowę z ubezpieczeniem
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt to 450 euro miesięcznie dla par lub 250 euro za pokój dla jeden osoby albo 150 euro za miejsce w pokoju wieloosobowym

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pkos/a4/10/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 2995da8c5068a312

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na produkcji kosmetyków w Berlinie”

  1. Patryk Czyzowicz na październik 18, 2019 @ 16:06

    Witam, jestem zainteresowany ofertą. Proszę o wiecej informacji na numer 883 630 477