€ 2300/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka na budowie malarz tapeciarz Bensheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bensheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 4, 2018 22:26

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Niemczech na budowie. Firma z Bensheim zatrudni od zaraz budowlańców jako malarzy-tapeciarzy bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bensheim, Niemcy

Zarobki: 2300 euro miesięcznie

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy przy wykończeniach i remontach
  • typowe prace budowlane – szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, tapetowanie
  • inne niezbędne prace pomocnicze

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w budownictwie
  • wykształcenie kierunkowe
  • pełen profesjonalizm
  • zdolność do współpracy
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana (ale mile widziana)

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • wysokie wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • możliwość otrzymania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w pokojach jednoosobowych z łazienką
  • pomoc przy sprawach formalnych
  • pracę w zgranym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +49 152 063 732 40

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-tapeciarz-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-bensheim-hesja/

ID ogłoszenia: 2045b8ed8ede65ca