€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech jako pomoc kuchenna bez języka w Bonn 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bonn
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 22, 2018 04:37

Restauracja z okolic Bonn poszukuje od zaraz pomocy kuchennej do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka i doświadczenie z zakwaterowaniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Bonn, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pomoc na kuchni przy dbaniu o porządek, zmywaniu, wynoszeniu odpadów, włączaniu zmywaku
  • obowiązkiem będzie samodzielne przygotowywanie składników, sosów i niektórych sałatek

Wymagania:

  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość, zdyscyplinowanie
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy na podstawie 3 miesięcznej umowy próbnej
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • darmowe wyżywienie a także zakwaterowanie
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę od zaraz
  • możliwość rozwoju

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca dla pomocy kuchennej, Bonn 07/18

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 535b2c10c7739f6