€ 2245/mc

Pakowanie ciastek bez znajomości języka praca w Niemczech dla par od zaraz, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 19, 2021 2:42 am

Na produkcji w Düsseldorf dla par pakowaczy możliwa od zaraz ciekawa praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek. Oferta bez znajomości języka niemieckiego jest dostępna. Dla chętnych zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Wakaty: 10

Rozpoczęcie: od listopada 2021

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2245 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • łatwa praca manualna przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem ciastek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • przykładanie się do obowiązków
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • zręczność
  • możliwość wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemieckie warunki zatrudnienia i umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zatrudnienie w listopadzie, wyjazdy po II połowie
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 300 euro miesięcznie od pary w wynajętych mieszkaniach pracowniczych
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu we wszystkich sprawach

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pak/c5/11/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-przy-pakowaniu-ciastek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 6476195a5d38c51c