€ 2350 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od stycznia 2022 na produkcji lodów fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 5, 2021 2:19 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji lodów i deserów lodowych. Zatrudnienie w fabryce z Berlina dla Polaków bez znajomości języka od stycznia 2022 na czas określony.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2350 euro brutto miesięcznie plus premie

Termin: od stycznia 2022

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pomocnik w fabryce lodów oraz deserów lodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługiwanie, mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych, wykonywanie nieskomplikowanych prac przy linii – pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości, dbanie o ciągłość itp.

Wymagania:

  • brak nałogów
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • samodyscyplina
  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych
  • mile widziane doświadczenie
  • sumienność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od stycznia 2022
  • system zmianowy
  • odpowiedzialne przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • środki ochrony indywidualnej
  • przeszkolenie z zasad BHP
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach na 3 pierwsze miesiące
  • zorganizowane za darmo przejazdy do pracy
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenia prosimy przesyłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać:
„Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 01/22”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-fabryka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 380618422116dbc5