€ 2350-2650 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka na produkcji dań gotowych Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 8, 2020 03:51

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Kolonii na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej. Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: od 2350 do 2650 euro brutto miesięcznie – wysokość stawki uzgadnia się bezpośrednio z przełożonym

Start: od kwietnia 2020

Obowiązki:

  • praca w małym zakładzie, przygotowującym dania kuchni włoskiej do szybkiego odgrzania
  • zadania będą polegały na przygotowaniu składników, obsługiwaniu urządzeń produkcyjnych, pakowaniu, porcjowaniu, krojeniu
  • konieczne jest dbanie o porządek na stanowisku pracy i wykonywanie poleceń bieżących

Oczekiwania:

  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • pracowitość, solidność, odpowiedzialność
  • umiejętność utrzymywania ładu na stanowisku
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zdolność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na stanowisku
  • zatrudnienie na legalnej, niemieckiej umowie
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produkcja-dan-gotowych 04/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-produkcji-dan-gotowych-w-koln-2020/

ID ogłoszenia: 2135eb3f52c30358