€ 1850-2250/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka na magazynie z obuwiem Hamburg 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 10, 2020 04:08

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie hurtowni obuwia. Zatrudnienie w Hamburgu dla par komisjonerów bez znajomości języka. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Miasto: Hamburg, Niemcy

Termin: od zaraz

Wakaty: 5

Wynagrodzenie: 1850 do 2250 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pracownik pomocniczy na magazynie hurtowni obuwniczej
  • do zadań należy między innymi kompletowanie i pakowanie zamówień, współpraca z innymi działami, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, rozładunek dostaw

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność liczenia w pamięci

Oferujemy:

  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie dla grup i par
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. mg/a4/03/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-obuwiem-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 1645e8f0a05c1dd8