€ 1300 netto +mieszkanie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji kasków motocyklowych Magdeburg 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 11, 2019 3:36 am
  • Wygasa: 13 dni, 10 godzin

Fabryka kasków motocyklowych z Magdeburga poszukuje od zaraz chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka niemieckiego oraz z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1100 do 1300 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • łatwa praca produkcyjna w fabryce
  • obowiązkiem będzie przygotowywanie odlewu skorupy oraz szlifowanie, polerowanie oraz ogólna obróbka łącznie z dekorowaniem
  • montaż końcowy i pakowanie
  • inne proste prace zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od par/grup mobilnych
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • staranność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • legalną umowę na dobrych warunkach z drukiem A1 kartą EKUZ, odprowadzaniem podatku, płaceniem  świadczeń
  • premie oraz bonusy
  • zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • pracę w systemie 2 lub 3 zmianowym
  • +25% dodatku za pracę na noce lub w godzinach nadliczbowych
  • 2 premie w ciągu roku – na wakacje i święta
  • dodatek za 100% frekwencji

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/kaski2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/272698/0

ID ogłoszenia: 8235cfecdd26db09