€ 11.50

Operator wózka widłowego dam pracę w Niemczech na magazynie w Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Regensburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:26

Biuro pośrednictwa zawodowego dla swojego kontrahenta z Regensburga poszukuje zmotywowanych do podjęcia pracy w Niemczech na magazynie operatorów wózków widłowych.

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech, Regensburg , działającej w branży logistycznej, poszukujemy operatorów wózków widłowych.

Opis stanowiska pracy:
– przewożenie produktów za pomocą wózków widłowych (frontowe; boczne; wysoki skład),
– odbieranie/sortowanie produktów,
– załadunek i rozładunek dostarczanego produktu

Pracodawca oferuje:
– atrakcyjne wynagrodzenie(11,50 brutto)
– niemiecką umowę o pracę, z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę,
– pełny pakiet świadczeń socjalnych,
– zapewniamy mieszkanie

Pracodawca wymaga:
– znajomości języka niemieckiego,
– gotowości do pracy zmianowej,
– prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: praca@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219 lub 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

ID ogłoszenia: 12559ca408243073