€ 1200 euro netto/mc + mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna bez języka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2017 01:17

Pilnie szukamy osoby do zatrudnienia w Augsburgu jako pomoc kuchenna na zmywaku w restauracji hotelowej. Niemcy praca od zaraz dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Augsburg
Wynagrodzenie: 1200 euro miesięcznie brutto
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na zmywaku oraz dbanie o czystość i wykonywanie nieskomplikowanych zadań zleconych przez kucharzy i kierownika
  • przygotowywanie składników do wykonywania dań
  • dostarczanie produktów
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie oraz pełne, bezpłatne wyżywienie
  • zatrudnienie w zespole, którego dużą część stanowią polscy pracownicy
  • pracę od czerwca do października 2017
  • dla pracowników najlepiej pracujących możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • praca także w weekendy

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 11593492202c74c

Linki sponsorowane