€ 8,50 euro brutto/h + prowizje

Niemcy praca dla dostawcy zakupów – kierowcy kat.B od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: grudzień 14, 2015 18:04

Sklep internetowy poszukuje kierowców kat.B do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy rozwożeniu zakupów zrobionych elektronicznie. Zatrudnienie w Berlinie dla Polaków.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Lokalizacja: Berlin

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatkowo prowizja w wysokości 3 euro netto od dostawy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się rozwożeniem zamówień do klientów sklepu internetowego
  • zamówienia należy dowozić w odpowiednich godzinach zgodnie z deklaracją klientów

Oczekiwania:

  • uczciwość
  • umiejętność liczenia
  • prawo jazdy od minimum 2 lat
  • bezproblemowa umiejętność prowadzenia samochodów
  • znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym
  • zorganizowanie
  • umiejętność obsługi klienta bezpośredniego
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz

Zapewniamy:

  • kurs językowy oraz gruntowe szkolenie wprowadzające
  • bardzo dobre zarobki
  • zapewniony samochód służbowy wyposażony w nawigację oraz telefon
  • pomoc w dopełnieniu formalności

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Kierowca kat.B – dostarczenie zakupów, Berlin. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 284566edf4303f59