€ na akord

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2016 przy zbiorach szparagów Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 19, 2015 4:30 pm

Dam sezonową pracę w Niemczech od kwietnia 2016 dla Polaków przy zbiorze szparagów. Zatrudnienie w Halle z zorganizowanym bezpłatnym zakwaterowaniem dla 30 osób.

Stanowisko: Pracownik do zbioru szparagów

Lokalizacja: Halle, okolice Lipska

Zarobki: obowiązuje wynagrodzenie na akord

Liczba wakatów: 30

Czas trwania rekrutacji: zgłoszenia można wysyłać do lutego 2016

Obowiązki:

  • pracownik będzie miał do dyspozycji odpowiednie narzędzia i za ich pomocą będzie musiał podważać, wyciągać szparagi a kopczyki przyklepywać
  • konieczne jest ułożenie zebranych warzyw w skrzynkach

Oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy sezonowej
  • dyspozycyjność od kwietnia 2016
  • pracowitość
  • bezwzględnie punktualność, dobre zorganizowanie
  • brak problemów z wypracowywaniem norm godzinowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Niemczech dla par, grup, itp
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie dla osób które wytrzymają do końca trwania umowy – długość będzie ustalana w trakcie podpisywania umowy oraz będą przestrzegać zasad panujących na plantacji – nienadużywanie alkoholu, dbanie o powierzone rzeczy, utrzymywanie względnego porządku, bezkonfliktowość, punktualne stawianie się w pracy, wszelkie problemy zdrowotne itp muszą być zgłaszane przełożonemu
  • pomoc w dopełnieniu formalności
  • wsparcie polskiego managera

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Praca sezonowa- zbiór szparagów, Halle niedaleko Lipska. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 9025624ee913cc7f

1 odpowiedź na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2016 przy zbiorach szparagów Halle”

  1. Witam jestem zainteresowana praca mam doświadczenie przy zbiorach