€ 8,50 euro brutto /h

Magazyn zbieranie zamówień bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 26, 2015 12:29 am

Hurtownia spożywcza z Hannoveru poszukuje pracowników do zbierania, kompletowania zamówień bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik magazynowy do zbierania zamówień

Miejsce zatrudnienia: Hannover

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto za godzinę

Liczba wakatów: 3

Obowiązki:

  • Zadania wykonywane będą w hurtowni spożywczej.
  • Pracownik będzie miał za zadanie zbierać i kompletować zamówienia na palety z użyciem wózka ręcznego paletowego.
  • Do zadań należy dbanie o stany magazynowe i porządek.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • własny transport
  • duża samodzielność
  • umiejętność wykonywania zadań zespołowo
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy z użyciem wózka widłowego paletowego
  • umiejętność wywiązywania się z powierzonych zadań
  • duże zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla 3 osób – może być grupa, para lub wszyscy pracownicy oddzielnie
  • praca poprzez agencję
  • zapewnione zamieszkanie na czas trwania umowy
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • pracę bez znajomości języka oraz opiekę polskojęzycznego koordynatora projektu
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbieranie zamówień w hurtowni spożywczej, Hannover”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 31054eda8b743a34