€ do ustalenia

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2015 01:50

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków w gospodarstwie rolnym przy zbiorach szparagów. Niemcy praca bez znajomości języka od kwietnia 2015.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Magdeburg

Zarobki: do ustalenia

Termin: praca od początku kwietnia 2015

Obowiązki:

Zbiory szparagów to ciężka, fizyczna praca. Obowiązkiem osoby zatrudnionej jest podważanie szparagów i wyciąganie ich z kopczyków. Pracownik sortuje szparagi i pakuje te, które spełniają normy. Praca nie jest trudna jednak wymaga bardzo dużej sprawności fizycznej i szybkości.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz
  • zdyscyplinowanie, sumienność
  • motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • umiejętność sprawnego zorganizowania
  • efektywność, szybkość
  • zdrowy kręgosłup

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę sezonową
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • zamieszkanie w przygotowanych do tego celu kontenerach znajdujących się w gospodarstwie, koszty zakwaterowania to ok. 2,5 euro dziennie

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: ZS1/04/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9495510aabdd47e3

10 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory szparagów od zaraz Magdeburg”

  1. Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany tom pracom przy zbiorach szparagów,bez nałogów wytrzymałość bardzo dobra moge jechać od zara.proszę dzwonić 667653258.
    E mail golebiepzhgp0355@wp.pl

    Pozdrawiam.

  3. Adrian Kocoń na marzec 25, 2015 @ 09:39

    Witam.Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy zbiorze szparagów.jestem pracowity.kompetentny.gotowy do cięźkiej pracy.prosze o kontakt meilowy lub tel.516176841. Z powarzaniem Adrian Kocoń.

  4. Witam, posiadam doświadczenie w pracy w rolnictwie, oraz jestem sprawny fizycznie (mezomorfik). Bardzo dobrze operuję językiem angielskim, a niemieckim komunikatywnie. Kilka lat temu pracowałem w Niemczech w rejonie Magdeburga. Posiadam samochód i wysoką motywację do pracy nie zależnie od ciężkości. Proszę o kontakt w celu oceny mojej kandydatury. Pozdrawiam Kamil 505831242

  5. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. Wytrzymały pracowity sumienny rzetelny. Mogę jechać od zaraz. proszę dzwonić 720874317. E mail. micsad29@o2.pl Pozdrawiam.

  6. Witam. Jestem zainteresowany tą pracą. rzetelny. Mogę jechać od zaraz. proszę dzwonić 720874317 Wytrzymały pracowity sumienny dziekujje ..

  7. Witam jestem zainteresowany tą pracoą przy zbiorach szparagów,bez nałogów wytrzymałość bardzo dobra moge jechać od zara.proszę dzwoni 539409086 lub 539409088
    E mail tobiaszx.chiczewski@wp.pl
    Pozdrawiam.

  8. Witam.
    Jestem zainteresowany i mam doświadczenie przy zbiorach szparag.
    Mogę wyjechać w każdej chwili.
    Kontakt; 723-395-244

  9. witam jestem zainteresowany pracą od zaraz proszę o kontakt +48 609468677 pozdrawiam

  10. Witam.
    Bardzo interesuje mnie ta oferta pracy. Jest pracowity, sumienny, uczciwy, wytrzymały psychicznie jaki i fizycznie, szybko nawiązuje kontakty w grupie. Doświadczenie mam dość duże, pracowałem na farmie w szkocji, polsce, także nie boje sie pracy i nowych miejsc pracy. Mam 19 lat.Prosze o kontakt.
    Tel: 885346179
    E-mail: edeeks123@gmail.com