€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz roznoszenie ulotek München

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 30, 2018 06:05

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech przy roznoszeniu ulotek. Oferta tymczasowa od zaraz z Monachium dla osób bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest za darmo na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – roznosiciel ulotek

Miasto: Monachium, Niemcy

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Umowa: na 3 miesiące

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za roznoszenie ulotek oraz pakietów reklamowych
  • praca z GPSem – w zależności od projektu obowiązkiem będzie wrzucanie reklam do skrzynek lub poruszanie się po głównych ulicach miast i wręczanie ulotek do rąk przechodniów

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem i możliwość pokonywania dużej liczby kilometrów dziennie
  • uczciwość, samodzielność
  • mile widziane osoby ze statusem studenta

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej podpisanej na 3 miesiące
  • osoby najlepiej wywiązujące się z obowiązków otrzymają możliwość przedłużenia umowy
  • wdrożenie w zadania
  • telefon służbowy z nawigacją
  • przewóz na miejsce wykonywania pracy i później odbiór po zakończeniu
  • pomoc medyczną w razie konieczności

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

Roznoszenie ulotek 02/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6555a6f6fa550f3d