€ 14-16/h brutto

Od zaraz Niemcy praca dla sprzątaczek przy sprzątaniu domów i mieszkań Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 17, 2023 02:42

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Düsseldorfie przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Wakaty: 4

Rozpoczęcie pracy w Niemczech: od zaraz

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań – czasem zlecenia bardziej skomplikowane i lepiej płatne, polegające na sprzątaniu garaży, strychów, po remontach lub zieleni
  • pracownik samodzielnie dojeżdża do klienta, na miejscu ma zapewnione środki i sprzęty do sprzątania
  • w zależności od wielkości codziennie do sprzątnięcia są 1-2 mieszkania
  • praca 5 dni w tygodniu, weekendy płatne są ekstra

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własny samochód – preferowane małe auto do dojazdu
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • energiczność
  • odpowiedzialne wypełnianie obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie na miejscu, koszt to 200 euro miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • stałe zatrudnienie na miejscu
  • wdrożenie w obowiązki
  • stałe zatrudnienie dla pracowników najlepszych
  • dofinansowanie do korzystania z samochodu prywatnego w celach służbowych

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 42163c562b075269