€ od 14-16/h brutto

Ogłoszenie Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2019 03:04

Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Pracodawca zapewnia wsparcie w szukaniu miejsca zamieszkania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych
  • głównie stałe zlecenia sprzątania ale również jednorazowe przy myciu okien, prasowaniu, sprzątaniu po imprezach różnego rodzaju
  • zadania typowe dla stanowiska, np: mycie podłóg, wyrzucanie odpadów, zmiana ręczników, włączanie prania itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z samochodem i prawem jazdy kat.B
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie
  • zaangażowanie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane przelewem na konto pracownika
  • legalne warunki zatrudnienia i dobre zarobki
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • prace od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • gwarancja pracy na pełny etat

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzątanie-domów-mieszkań/04/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4785cabb053db8f8