€ 2650 brutto +premie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka na produkcji zabawek, Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 9, 2023 00:45

Od zaraz fabryka zabawek z Düsseldorf poszukuje kandydatów lub pary do pracy w Niemczech na produkcji przy montażu elementów. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego z możliwością odpłatnego zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia

Pensja: 2650 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

Poszukiwany pracownik będzie odpowiedzialny za montaż części zabawek z tworzyw sztucznych oraz sprawdzanie ich jakości poprzez precyzyjną pracę manualną i używanie narzędzi takich jak klucze, śrubokręty i pilniki. Wymagane jest dokładne sprawdzanie wymiarów, wagi, wykończenia i poszukiwanie wszelkich uszkodzeń. Po zakończeniu produkcji zabawek, pracownik będzie odpowiedzialny za ich umieszczenie w opakowaniach i oznaczenie ich przed umieszczeniem na paletach. Po odpowiednim przeszkoleniu, pracownik może zostać przypisany do obsługi różnych maszyn na linii produkcyjnej, w tym wtryskarek, urządzeń do pakowania i urządzeń do kontroli jakości.

Oczekiwania:

Pracownik powinien być gotowy do szybkiego rozpoczęcia pracy oraz cechować się precyzyjnym i skrupulatnym wykonywaniem powierzonych zadań. Powinien przestrzegać zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, być regularnie obecny w miejscu pracy oraz gotowy do pracy w różnych systemach czasowych. Ponadto, powinien odczuwać odpowiedzialność za powierzone obowiązki. Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, a dodatkowym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy o podobnym charakterze.

Zapewniamy:

Oferujemy szybką możliwość zatrudnienia w Niemczech oraz profesjonalne szkolenie dla pracowników. Proces rekrutacji odbywa się online i jest prosty. Zapewniamy wsparcie polskojęzycznego koordynatora oraz dokładne szkolenie przed rozpoczęciem pracy. Pomagamy również w procesie adaptacji i oswojeniu się z nowym środowiskiem pracy. Umowa o pracę na trzy miesiące z możliwością przedłużenia jest również w ofercie. Zakwaterowanie jest dostępne za opłatą w wysokości 300 euro za jedną osobę lub 500 euro za parę.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 45564596d271800c