€ 15,00-17,00 brutto/h

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów bez języka od zaraz w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: maj 14, 2024 02:03
  • Wygasa: 10 dni, 19 godzin

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów ze Stuttgartu. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: od 15 do 17 euro brutto na godzinę pracy

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności związanych z kompleksowym sprzątaniem domów i mieszkań klientów w obrębie Stuttgartu.
  • Dbanie o czystość i porządek we wszystkich pomieszczeniach, w tym o mycie podłóg, okien, mebli oraz innych powierzchni.
  • Pielęgnacja i czyszczenie łazienek oraz kuchni, włączając w to mycie i dezynfekcję toalet, umywalek, wanien i kabin prysznicowych.
  • Odpowiedzialność za zabezpieczenie mienia klientów podczas wykonywania prac sprzątających.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości od 15 do 17 euro brutto na godzinę pracy.
  • Pełen zakres wsparcia w znalezieniu zakwaterowania w okolicy Stuttgartu.
  • Elastyczny grafik pracy, który można dostosować do własnych potrzeb.
  • Profesjonalne szkolenie w zakresie technik sprzątania oraz obsługi niezbędnych narzędzi i środków czystości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako sprzątacz/sprzątaczka będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to wymóg konieczny.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do wykonywania różnorodnych zadań.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, w tym również w weekendy, jeśli będzie to konieczne.
  • Komunikatywność oraz zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego, jednak podstawowa komunikatywność będzie atutem.

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 670664299d20bb81

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.